Цікаві конкурси на мій день народження

Всім привіт!!! Сьогодні я розкажу вам, які конкурси та ігри будуть на вечірці в честь мого дня народження. Я покажу, що для цього потрібно і, звичайно, розкажу правила. Хочу вибачитися за те, що в даному відео мого лиця майже не видно. У мене були деякі проблеми з постановкою камери. Але суть цього відео не в моєму лиці. Так, що прошу не зважати на цю дрібненьку проблему, пліз:):):):):)

5 Comments

 • У мене теж завтра день народження

  Reply
 • Мене також звати Влада!!!!!!!!!!! :)

  Reply
 • з днем народження тебе

  Reply
 • Відео прикольне, а також ти мені піддала деякі ідеї для мого дня народження! Дякую за тикий класний відос і вітаю з прошедшим днем народження!💜😘😘👍 Зніми відео з подарунками які тобі подарили!?

  Reply
 • Всім привіт!!! Це відео я зняла на таку тему - які конкурси я підібрала на вечірку в честь мого дня народження? Дивіться це відео, і я думаю, вам сподобається. Якщо так, то ставте лайки, підписуйтеся на мій канал і, звичайно, нажимайте на дзвіночок, щоб не пропустити мої нові відео. Завра я постараюсь зняти для вас відео - які подарунки я отримала на свій день народження? Я б хотіла, щоб ви написали мені якісь приємні коментарі з побажаннями. Кожному, хто привітають мене, я пердам привіт і прочитаю його коментар. І, доречі, дякую тим, хто підписався на мій канал!!!

  Reply

Add Comments