Notice: Undefined index: keywords in /var/www/eco_youtube/content/nilethemes/layout.php on line 24

Usta iliri & sefa

iveshalli
Notice: Undefined index: views_original in /var/www/eco_youtube/content/nilethemes/video.php on line 101
subscribers

11 Comments

 • oooooo22

  Reply
 • A din kush qysh thirret vallja te min 1:53

  Reply
 • Qysh thirret vallja te min 1:53

  Reply
 • Shum t fortttttt❤❤❤❤❤❤❤

  Reply
 • Aka mundsi numrin me marr jam i interesum me kontaktu mei marr per nje zjafet ju lutemi shfaqeni numrin ktu dhe ne e marrim e ju kontaktojm

  Reply
 • Shum I fort je Tada ilir 👍te pershendes jetmiri

  Reply
 • @iveshalli tu kisha lut nr e usta ilirit per me kontaktu

  Reply
 • ku muj me xhet versionin full

  Reply
 • Iveshalli.  Te pershendes ty dhe njekohesisht te falenderoj per Postimin.  A mos ke edhe vazhdimin apo Pjes tjera nga kta Ustahllaret  me keto super valle .  Edhe njeher te pershendes

  Reply
 • Reply
 • bravo iLiR super njeriiiii

  Reply

Add Comments